O nas

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” – Mahatma Gandhi

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jakie stawia się lokalnym gazetom, postanowiliśmy wprowadzić znaczące, ale jakże interesujące zmiany.

Tak, Strywald Blisko Ciebie się zmienia! Nabiera nowego kształtu, którym zaskoczy z całą pewnością każdego z Państwa. Na czym będą polegały te zmiany? Od początku serwowaliśmy Państwu sporą dawkę artykułów poświęconych tematyce zdrowotnej. Z czasem stopniowo zaczęliśmy wprowadzać nowe działy związane z kulturą, filmem, historią, sportem, a nawet motoryzacją. Teraz pora na coś nowego… Powoli do naszej gazety zaczynamy dodawać tematy związane z naszym miastem. Pozostając wierni swoim zasadom, nie zamierzamy poświęcać Państwa uwagi skandalom i polityce. Chcemy włączyć się jedynie w bieżące sprawy Gorzowa, które interesują każdego mieszkańca naszego miasta.

Ale to nie jedyne zmiany.

Tak lubiany przez Państwa miesięcznik staje się dwutygodnikiem! A co za tym idzie, w gorzowskich skrzynkach pojawimy się dwa razy w miesiącu. Już od marca będziecie nas czytać dużo częściej, a my postaramy się, by byli Państwo na bieżąco z każdą informacją, jaką u nas przeczytacie. To niezwykle istotne, gdyż w tej chwili na rynku gazet lokalnych jako jedyni na tak wielką skalę będziemy wydawani tak często. Wierzymy w to, że dzięki tej zmianie staniemy się jeszcze bardziej wiarygodni jako redakcja, a przede wszystkim jako profesjonalna gazeta.

Chcemy nieco odejść od stwierdzenia, że „Strywald Blisko Ciebie to same leki”. Od tej pory zmieniamy się tak, by uchwycić wszystko to, co istotne, warte przeczytania i wdrożenia w życie. Nie odchodzimy jednak całkowicie od tematyki zdrowotnej, gdyż wciąż jest to dla nas bardzo ważny temat. Jak to mówią – w zdrowym ciele zdrowy duch. W dalszym ciągu w naszej gazecie znajdziecie Państwo wszystko to, co do tej pory stanowiło nasz atut. Wszystko co robimy – robimy z myślą o Was, naszych Czytelnikach.

Co jeszcze się zmienia? Rozbudowujemy także naszą stronę internetową – www.strywaldbliskociebie.pl. Niedługo będzie można przeczytać na niej wszystkie archiwalne numery gazety. Jest to niesamowity podgląd na to, jak mocno się rozwinęliśmy, a przecież wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!